Додати підприємство - це швидко та безкоштовно
Про проект  Про проект |  Преміум картки  Преміум картки |  Додати підприємство  Додати підприємство |  Партнери  Партнери |  Написати нам листа  Написати нам листа ВХІД ДЛЯ ПІДПРИЄМСТВ  ВХІД ДЛЯ ПІДПРИЄМСТВ 
укр. рус.
ШляхВи знаходитесь тут: Головна » Каталог екологічних рішень, товарів та послуг » Рішення

Рішення підприємства: Геосистема (ДНВП)

Додати рішення

Вид Фото Назва рішення Рубрики Детальний опис Ціна Додано
Товар Программное обеспечение создания цифровых карт «Digitals» Картографічні та геодезичні рішення » ГІС: ArcGIS, Mapinfo, Панорама, Digitals, VNetGIS тощо  Программное обеспечение создания цифровых карт «Digitals»
Программа предназначена для создания/обновления топографических и специальных карт, издания карт, городского кадастра и землеустройства, решения инженерных и прикладных задач.
Предоставляет неограниченные возможности для создания/редактирования/просмотра цифровых карт.
Поддерживаются 3D-ввод из ЦФС «Дельта», АФС «Стереоанаграф» и множество формата импорта/экспорта.
договірна 19.10.2009
Товар Кольоровий фотограмметричний сканер «Дельтаскан» Картографічні та геодезичні рішення » Фотограмметричне обладнання  Існує декілька різних моделей сканера на єдиній механічній базі. Всі сканери мають однаковий дозвіл, геометричні і радіометричні параметри. Перша, професійна модель має автоматичну систему перемотування фільму, друга, оснащується модулем ручного перемотування. Всі моделі дозволяють також сканувати одиночні (різані) знімки. Стандартні сканери призначені для рулонів шириною до 250 мм і діаметром до 168 мм. Вони також дозволяють сканувати одиночні знімки розміром до 300x300 мм. Спеціальна, широкоформатна модель призначена для космічних знімків до 300x450 мм і фільмів до 300 мм шириною. договірна 06.11.2009
Товар Цифрова фотограмметрична станція «Дельта» Картографічні та геодезичні рішення » Фотограмметричне обладнання  Дозволяє створювати/оновлювати цифрові карти по растрових знімках, створювати мозаїчні ортофотоплани.
Фотограмметрична станція базується на стандартному Intel-сумісному комп'ютері, що працює під операційною системою Windows 98/NT/2000/XP. Програмне забезпечення підтримує відеорежими від 1024x768xHiColor до 1600x1200xTrueColor і вище.
У режимі стереоскопа забезпечує нерухому марку при рухливих знімках, не вимагаючи для цього спеціальної апаратної підтримки. Переміщення по знімку здійснюється за допомогою класичної комбінації ручних штурвалів і ножного диска і/чи мишею.
договірна 23.11.2009
Геосистема (ДНВП)
Рубрики: Картографічні та геодезичні рішення » ГІС: ArcGIS, Mapinfo, Панорама, Digitals, VNetGIS тощо
Картографічні та геодезичні рішення » Фотограмметричне обладнання
Адреса(и):
21027, м. Вінниця, вул. 600-річчя, 25 на карті
Телефон(и):
8(0432)46-65-19 [тел]
8(0432)46-47-71 [тел]
8(0432)52-30-43 [факс]
Web-адреса: www.vingeo.com E-Mail: info
Опис діяльності: ДНВП «Геосистема» займається розробкою та виробництвом устаткування і програмного забезпечення для цифрової фотограмметрії і картографії. Наш досвід роботи в цій області складає більше п'ятнадцяти років. Підприємство відноситься до державної служби геодезії, картографії і кадастру при Міністерстві екології і природних ресурсів України.
ДНВП «Геосистема» пропонує:
+ програмне забезпечення ЦФС «Дельта»;
+ програмне забезпечення «Digitals»;
+ програмне забезпечення фотограмметричного сканера;
+ програмне забезпечення АФС «Стереоанаграф».
Ілюстрації (фото, плакати тощо): ФотоФото
Рішення, продукція, послуги Рішення, продукція, послуги (3) Експертні оцінки Експертні оцінки (0)

Експертні оцінки (0):

Додати експертну оцінку
Експертні оцінки відсутні.
VB.ua