Додати підприємство - це швидко та безкоштовно
Про проект  Про проект |  Преміум картки  Преміум картки |  Додати підприємство  Додати підприємство |  Партнери  Партнери |  Написати нам листа  Написати нам листа ВХІД ДЛЯ ПІДПРИЄМСТВ  ВХІД ДЛЯ ПІДПРИЄМСТВ 
укр. рус.
ШляхВи знаходитесь тут: Головна » Каталог екологічних рішень, товарів та послуг » Рішення

Рішення підприємства: IDS Group (група компаній)

Додати рішення

Вид Фото Назва рішення Рубрики Детальний опис Ціна Додано
Товар Природно-мінеральна вода "Миргородська" Системи та засоби очищення води, питна вода » Питна вода  ТМ «Миргородська» - це природна мінеральна вода, абсолютно прозора, без запаху. Вона має приємний, трохи солонуватий смак, який вирізняє її поміж великої кількості аналогів та прототипів. Добувається ТМ «Миргородська» з природного підземного родовища, розташованого на глибині більше 700 метрів.

Розливають "Миргородську" безпосередньо на місці видобутку відповідно до міжнародних норм розливу природних мінеральних вод в екологічно безпечну та зручну ПЕТ-упаковку ємністю 0,5 л, 1 л, 1,5 л. Це забезпечує цілковите збереження всіх її природних властивостей.

ТМ «Миргородська» - це вода, що містить унікальний коктейль мінералів, завдяки якому вона найкраще втамовує спрагу і неймовірно ОСВІЖАЄ.

Мінеральний склад: мг/дм3
Гідрокарбонати 50-450
Сульфати 50-250
Хлориди 1000-2500
Кальцій 30-200
Магній
договірна 19.11.2009
Товар Столова газована вода "Миргородська Фреш-Актив" Системи та засоби очищення води, питна вода » Питна вода  Миргородська пропонує новий продукт – «Фреш-Актив»! Це смачна та здорова альтернатива солодким водам, сокам, холодним чаям, адже продукт має природне походження всіх складових та не містить цукру!

ТМ «Миргородська® Фреш-Актив» – це столова газована вода з неймовірно освіжаючим смаком. Виробляється на Миргородському заводі мінеральних вод шляхом змішування класичної Миргородської і столової води з інших миргородських свердловин та додаванням натуральних ароматизаторів. Загальна мінералізація – не більше 1г/л.

ТМ «Миргородська® Фреш-Актив» – це абсолютно здоровий напій, який має винятково природне походження. У ньому відсутні будь-які синтетичні ароматизатори та барвники, консерванти чи інші штучні складові.

Для виробництва води «Миргородська® Фреш-Актив» використовуються виключно натуральні ароматизатори (екстракти), які виробляються лідером світових та європейських ринків рослинних екстрактів з 75-тирічним досвідом.

Основні переваги ТМ «Миргородська® Фреш-Актив»:

- поєднання унікальних властивостей мінералів води миргородських джерел та освіжаючих смаків фруктів;
- висока якість натуральних екстрактів та ароматизаторів, гарантована використанням сучасних технологій;
- відсутність цукру та хімічних складових;
- оригінальні смаки продукту.

ТМ «Миргородська® Фреш-Актив» – це фреш-активні лимон та лайм, сенсаційний дует груші та меліси, а також – і оригінальне поєднання граната та лимонника.
договірна 19.11.2009
Товар Природна столова вода "Моршинська" Системи та засоби очищення води, питна вода » Питна вода  «Моршинська» - унікальна природна столова вода, яка народжується в заповідному регіоні Прикарпаття і має неперевершений смак чистої джерельної води.

«Моршинська» є природною мінеральною водою. Це означає, що в процесі її розливу не відбувається жодних змін мінерального складу й фізичної структури. Висока природна якість та дивовижні властивості «Моршинської» зумовлені особливостями родовища, з якого її видобувають.

«Моршинська» - це столова вода, із низьким рівнем мінералізації (0,1-0,3 г/л), що дозволяє пити її щоденно, без жодних обмежень. Завдяки збалансованому від природи мінеральному складу «Моршинська» не потребує штучної «технологічної доробки», на відміну від більшості столових вод, представлених на нашому ринку.

Мінеральний склад: мг/дм3
Гідрокарбонати 50-150
Сульфати
договірна 19.11.2009
Товар Природна мінеральна столова вода "Трускавецька" Системи та засоби очищення води, питна вода » Питна вода  Трускавецька відноситься до категорії гідрокарбонатних вод складного катіонного складу. Має приємний м’який смак та низьку природну мінералізацію до 0,9 г/л, що дає змогу вживати її щодня, усім без винятку.

Компанії IDS Group належать такі бренди, як «Трускавецька Кришталева» та «Трускавецька Аква-Еко». Усі ці унікальні мінеральні води мають єдине походження та близький за вмістом іонів хімічний склад. Вони видобуваються з артезіанських свердловин в екологічно чистому регіоні на території ландшафтного заповідника всесвітньо відомої курортної зони - Трускавця.

Трускавецька оригінальна за своїм хімічним складом та фізичними властивостями, унікальна щодо фізіологічного впливу на організм людини. За умови щоденного вживання цієї води покращується обмін речовин, процеси травлення та загальне самопочуття. Завдяки вмісту ідеально збалансованих унікальних мінералів вода позитивно впливає на зовнішність людини, сприяє омолодженню організму.

Столова трускавецька мінеральна вода має профілактичний ефект та призначена для щоденного вживання без обмежень.
договірна 19.11.2009
Товар Негазована питна вода "Старий Миргород" Системи та засоби очищення води, питна вода » Питна вода  «Старий Миргород» – негазована питна вода, придатна для щоденного споживання. Має оптимальну для питної води мінералізацію – 0,5 г/л.

«Старий Миргород» – м’яка вода високої якості, яка є ідеальною основою для приготування напоїв, перших та овочевих страв, адже саме в такій воді найкраще розкриваються усі відтінки смаку. «Старий Миргород» рекомендований Інститутом гігієни та медичної екології ім. Марзеєва як краща основа для приготування їжі та напоїв. Також завдяки своїй м’якості не залишає накипу навіть після багаторазового кип’ятіння. Має унікальну позитивну біоенергетику.

«Старий Миргород» видобувають з артезіанської свердловини глибиною 165 м у Полтавській області. Особливі сучасні технології, що базуються на природних способах фільтрації води, дозволяють цілком зберегти її корисні властивості (включаючи фізичну та енергетичну структуру) і разом з тим домогтися відсутності небажаних природних включень, які неможливо видалити за допомогою звичайних «грубих фільтрів». Подібні технології «м'якого» доочищення використовуються найбільшими виробниками в усьому світі.

«Старий Миргород» ідеально підходить для готування їжі та різноманітних напоїв для всієї родини. Крім того, цю воду корисно вживати щодня в «живому» (некип'яченому) вигляді для тамування спраги.

Мінеральний склад: мг/дм3
Сульфати 50
Хлориди 250
Мінералізація 0,5 г/л
договірна 19.11.2009
Товар Столова газована вода "Сорочинська" Системи та засоби очищення води, питна вода » Питна вода  «Сорочинська» - столова газована вода. Низький рівень мінералізації (1 г/л), природна чистота, відсутність штучних домішок роблять її найкращою для щоденного споживання, без будь-яких обмежень. Завдяки чарівному м'якому джерельному смаку і сильній газації «Сорочинська» чудово вгамовує спрагу, ідеально сполучається з прийомом їжі. Її природний збалансований склад містить у собі такі корисні для організму речовини, як хлориди й фториди.

Столова газована вода «Сорочинська» видобувається з артезіанської свердловини глибиною 165 метрів на Миргородському заводі мінеральних вод в екологічно чистій Полтавській області.

Чудові смакові якості, природна чистота, зв'язок з українською національною самобутністю, доступна ціна – усе це допомагає «Сорочинській» поступово завойовувати звання «народної мінеральної води».

Мінеральний склад: мг/дм3
Фториди 1,5
Хлориди 350
Мінералізація 1 г/л
договірна 19.11.2009
Товар Природна мінеральна вода "Боржомі" Системи та засоби очищення води, питна вода » Питна вода  «Боржомі» - унікальна природна цілюща мінеральна вода. Належить до гідрокарбонатних натрієвих вод з природною мінералізацією 5,5-7,5 г/л. Підходить як для щоденного вживання, так і для ефективної профілактики та лікування десятків хвороб (системи травлення й обміну речовин, застуди), відновлює втрату мікроелементів, необхідних для здоров‘я, підвищує імунітет.

Боржомське родовище мінеральних вод знаходиться в центральній частині Аджаро - Імеретинского хребта, на абсолютній висоті 760-920 м. над рівнем моря.

Сьогодні всі права на видобування, розлив та використання марки належать компанії "Georgian Glass & Mineral Water Co. N. V.".

Мінеральну воду «Боржомі» видобувають для розливу з дев’яти свердловин на території Боржомського заповідника. Глибина свердловин від 1200 до 1500 м. Вода має невисоку природну газацію. Середня температура у свердловинах 38-40 С.

Усі розливні лінії, обладнання і системи контролю над якістю повністю відповідають міжнародним стандартам (ISO 22 000). Постачається «Боржомі» у 30 країн світу, в Україну – Чорним морем від Поті до Іллічівська.

З квітня 2007 року українці п’ють «Боржомі», розлиту в пляшки оновленого дизайну.

Смарагдово-зелений колір, обтікаюча форма пляшки, вигравіруваний олень, обрамлений ореолом – ось прикмети, за якими ви безпомилково відшукаєте «Боржомі».

- Скляна пляшка ємністю 0,33 л і 0,5 л. Термін придатності – 2 роки від дати розливу.
- ПЕТ пляшка ємністю 1л і 0,5 л. Термін придатності – 1 рік від дати розливу.
договірна 19.11.2009
IDS Group (група компаній)
Рубрики: Системи та засоби очищення води, питна вода » Питна вода
Адреса:
04073, м. Київ, просп. Московський, 9 (5-й корпус) на карті
Тел.:
8(044)496-45-46
Web-адреса: www.ids.ua
IDS Group має портфель мінеральних вод, що представлені на ринку ТМ «Моршинська», «Миргородська», «Трускавецька Аква-Еко», «Трускавецька кришталева», «Старий Миргород», «Сорочинська». Є ексклюзивним імпортером грузинської мінеральної води «Боржомі»
Рішення, продукція, послуги Рішення, продукція, послуги (7) Експертні оцінки Експертні оцінки (0)

Експертні оцінки (0):

Додати експертну оцінку
Експертні оцінки відсутні.
VB.ua