Додати підприємство - це швидко та безкоштовно
 Про проект |   Преміум картки |   Додати підприємство |   Партнери |   Написати нам листа  ВХІД ДЛЯ ПІДПРИЄМСТВ 
укр. рус.
Ви знаходитесь тут: Головна » Новини » ЕкоПошук та розвиток водного господарства та охорона вод

ЕкоПошук та розвиток водного господарства та охорона вод   [08.02.2010]

У журналі "Водне господарство Україні" вийшла стаття радника Голови Держводгоспу, проф., д.т.н. Мокіна В.Б. "Створення системи «ЕкоПошук» – єдиного банку прогресивних інженерних рішень, товарів та послуг, пов’язаних з екологією водних ресурсів та водним господарством". Особлива увага у статті приділена інформаційній підтримці прийняття рішень із застосування нових технологій та рішень для розв’язання найбільш актуальних проблем водного господарства, комплексного використання вод та їх охорони, а також новому ресурсу "Комплексні рішення", який дозволяє більш зручно та швидко знаходити товари, що можуть ефективно доповнювати один одного для розв’язання єдиної проблеми.

Стаття опублікована за матеріалами науково-практичної конференції "Наукові засади розвитку водного господарства та меліорації земель", присвяченої 55-річчю заснування Державної водогосподарської служби та 95-річчю від дня народження М.А.Гаркуші – першого міністра меліорації і водного господарства України, 29-30 жовтня 2009 року, м. Київ.

Журнал "Водне господарство Україні" входить до переліку фахових видань ВАК України, головою редколегії журналу є Голова Держводгоспу Сташук В.А.

Останні новини

08.06.2011 Тепер адреси відображаються і на Яндекс.Карти
07.06.2011 Введено в дію пакет "Безкоштовний"
08.07.2010 Тепер можна швидко знайти адреси підприємств на карті Google Maps
23.02.2010 Статистика відвідування системи "ЕкоПошук"
15.02.2010 Що нового в системі "ЕкоПошук"?
08.02.2010 ЕкоПошук та розвиток водного господарства та охорона вод
24.01.2010 Реалізовано швидкий перехід між каталогами
VB.ua