Додати підприємство - це швидко та безкоштовно
Про проект  Про проект |  Преміум картки  Преміум картки |  Додати підприємство  Додати підприємство |  Партнери  Партнери |  Написати нам листа  Написати нам листа ВХІД ДЛЯ ПІДПРИЄМСТВ  ВХІД ДЛЯ ПІДПРИЄМСТВ 
укр. рус.
ШляхВи знаходитесь тут: Головна » Каталог сайтів підприємств екологічної спрямованості » Екологічні інвестиції, модернізація підприємств

Каталог сайтів підприємств екологічної спрямованості

Додати сайт

Екологічні інвестиції, модернізація підприємств

Сторінки: 1 add Додати сайт Сайтів у підрубриці: 10 Версія для друку
Скріншот
Український державний науково-технічний центр "Енергосталь"
Рубрика: Системи та засоби очищення води, питна вода
Обробка екологічної інформації та екологічний аудит
Рекультивація земель та очищення екосистем
Альтернативна енергетика та енергозбереження
Системи контролю стану довкілля та природокористувачів
Екологічні інвестиції, модернізація підприємств
Web-адреса: www.energostal.kharkov.ua
УкрДНТЦ "Енергосталь" пропонує:
1. Енергозбереження: енергетичний аудит підприємств; розробка та реалізація програм енергозбереження; наскрізні витрати енергоресурсів; проекти спільного впровадження в рамках Кіотського протоколу; розробка та освоєння енергозберігаючих екологічно чистих технологій.
2. Захист повітряного басейну.
3. Захист водного басейну: замкнені оборотні системи водопостачання; система очищення відпрацьованих травильних розчинів і промивних вод; очищення відпрацьованих та циркуляційних емульсій; очищення знежирювальних розчинів; стабілізаційна обробка води; споруди для очищення стічних вод; напірні фільтри для очищення промислових стічних вод; очисні споруди поверхневих вод; пристрої для видалення масел з поверхні води.
4. Знешкодження та утилізація відходів.
5. Екологічний моніторинг: система екологічного моніторингу якості атмосферного повітря; екологічний аудит; проведення інвентаризації джерел викидів шкідливих речовин в атмосферу і визначення ефективності роботи газоочисних установок; паспортизація газоочисних установок.
6. Генеральне проектування підприємств. Створення нових технологій виробництва. Розробка «під ключ» АСУ ТП металургії, коксохімії, енергетики, машинобудування. Оптимізація технологічних процесів.
7. Нормативне і метрологічне забезпечення підприємств: атестація; розробка, узгодження та державна реєстрація нормативної документації; одержання дозволів; школа-семінар з підготовки персоналу центральних заводських лабораторій і метрологічних служб підприємств.

З 2004 р. УкрДНТЦ "Енергосталь" є засновником та видавцем науково-виробничого журналу "Екологія та промисловість", який входить до переліку видань, затверджений ВАК України для публікації наукових робіт для отримання ступенів кандидата та доктора наук.
Скріншот
Інститут промислової екології (ТОВ)
Рубрика: Альтернативна енергетика та енергозбереження
Екологічні інвестиції, модернізація підприємств
Web-адреса: www.engecology.com
Дослідницька, конструкторська, проектна і експертна діяльність в області енергозбереження та захисту навколишнього середовища
Скріншот
Науково-технічний центр "Біомаса" (НТЦБ, ТОВ)
Рубрика: Альтернативна енергетика та енергозбереження
Екологічні інвестиції, модернізація підприємств
Web-адреса: www.biomass.kiev.ua
НТЦ "Біомаса" - дослідно-консультаційна компанія, що надає кваліфіковані консультації в галузі виробництва енергії (в основному з біомаси).
Основні напрямки роботи компанії: технології виробництва енергії з біомаси (деревини, соломи, твердих побутових відходів, гною та інших органічних відходів), розробка проектів спільного впровадження в рамках Кіотського протоколу, енергозберігаючі технології та відновлювальні джерела енергії.
Скріншот
AES AgriVerde (ТОВ, Україна)
Рубрика: Альтернативна енергетика та енергозбереження
Екологічні інвестиції, модернізація підприємств
Web-адреса: www.aesagriverde.ru
AES AgriVerde — світовий лідер реалізації проектів, сприяючих зниженню викидів парникових газів, що виробляються тваринницькими господарствами і переробними підприємствами. Зниження викидів парникових газів зменшує їх негативну дію на довкілля та на глобальну зміну клімату.
Арена-Еко (агентство з раціонального використання енергії та екології)
Рубрика:
Web-адреса: www.arena-eco.com
Послуги з підвищення ефективності використання паливно-енергетичних ресурсів та охорони навколишнього природного середовища в Україні. Розроблено та впроваджено десятки інвестиційних енергозберігаючих проектів в промисловості, будівлях та системах централізованого теплопостачання
Власний Дім
Рубрика:
Web-адреса: www.ukrbio.com
Власний дім — екологічність, затишок та комфорт. Біопаливо, дерев'яні будинки, ландшафтний дизайн України
Донбасенерго (ВАТ), Теплоелектропроект (ДПР НДІ)
Рубрика:
Web-адреса: www.de.com.ua
На електростанціях компанії встановлено енергоблочное обладнання одиничною потужністю від 80 до 800 МВт
ДТЕК (D.TEK)
Рубрика:
Web-адреса: www.dtek.com
ДТЕК - вертикальна інтеграція підприємств від видобутку вугілля до генерації та дистрибуції електроенергії
Північна Екологічна Фінансова Корпорація (NEFCO)
Рубрика:
Web-адреса: www.nefco.org
НЕФКО фінансує широкий спектр екологічних проектів у країнах Центральної та Східної Європи, включаючи Росію, Білорусію та Україну. Діяльність НЕФКО спрямована на проекти, що покращують стан довкілля і водночас є ефективними з точки зору витрат.
Фонд цільових екологічних (зелених) інвестицій
Рубрика:
Web-адреса: www.ecoinvest.com.ua
Проекти спільного впровадження, підготовка кадастрів ПГ всіх рівнів, консалтинг
Сторінки: 1 add Додати сайт Сайтів у підрубриці: 10 Версія для друку
VB.ua