Додати підприємство - це швидко та безкоштовно
 Про проект |   Преміум картки |   Додати підприємство |   Партнери |   Написати нам листа  ВХІД ДЛЯ ПІДПРИЄМСТВ 
укр. рус.
Ви знаходитесь тут: Головна » Про проект

Про проект

Додати підприємство

Що таке «ЕкоПошук»?

 1. «ЕкоПошук» — це перший інтернет-орієнтований зручний каталог прогресивних екологічних інженерних рішень, послуг, обладнання і продукції українських, закордонних екологічних установ, підприємств та їх представників.
 2. Проект «ЕкоПошук» створено за підтримки Міністерства охорони навколишнього природного середовища України (Мінприроди України) та Державного комітету України по водному господарству (Держводгоспу України).
 3. Вся інформація на сайті індексується відомими пошуковими системами, такими як “Google”, “Yandex”, “Rambler”, “Meta”, “Aport”, “Yahoo” та ін.
 4. На відміну від газет, радіо та телебачення проект «ЕкоПошук» (а отже і Ваша інформація) доступний щоденно цілодобово - завжди.

Концепція системи «ЕкоПошук»

 1. Система та тематика її інформаційних ресурсів орієнтована на фахівців, які приймають рішення, спрямовані на мінімізацію техногенного впливу на довкілля, займаються екологічним та санітарно-гігієнічним моніторингом, екологічним контролем та управлінням, управлінням водним господарством, приймають рішення з поліпшення стану довкілля згідно концепції сталого розвитку та здійснюють модернізацію підприємств і власних помешкань з урахуванням екологічних питань.
 2. Основні види КОРИСТУВАЧІВ, на яких орієнтована система:
     - центральні та територіальні підрозділи суб’єктів Національної системи моніторингу довкілля (Мінприроди, Держводгоспу, МОЗ, МНС та ін.) України,
     - органи центральної влади та місцевого самоврядування України;
     - керівництво підприємств або їх відділів з техногенно-екологічної безпеки;
     - вітчизняні та іноземні наукові, проектні та громадські установи та організації, які розробляють та впроваджують проекти з урахуванням екологічних питань.
  Звичайно, також, ця інформація буде корисна управлінцям, науковцям, виробникам, освітянам та громадянам з усього світу, які володіють українською або російською мовами.
 3. Система ведеться двома мовами: українською (запускається за замовчуванням) та російською і доступна за двома адресами: www.ecoposhuk.com.ua та www.ecopoisk.com.ua.
 4. В системі планується розміщувати лише такі рішення, товари та послуги, які пройшли практичні випробування та вже десь використовуються. Для послуг та рішень обов’язковим є вказування де і з якого часу вони використовуються. Власники рішень та послуг повинні бути готовими до виконання проектів чи завдань користувачів «під ключ».
 5. За відсутність конфіденційних чи таємних відомостей та достовірність розміщеної в системі інформації несе відповідальність підприємство-власник рішень, товарів чи послуг.
 6. Основні види ПІДПРИЄМСТВ, які надають інформацію:
     - наукові установи Національної академії наук України, державних галузевих та громадських академій;
     - навчальні заклади;
     - інші державні та приватні вітчизняні та іноземні науково-дослідні, проектно-вишукувальні, науково-виробничі організації та установи;
     - недержавні громадські організації, спілки тощо, але такі, які є юридичними особами;
     - підприємства-виробники різного профілю, у т.ч. фізичні особи-підприємці;
     - вітчизняні та іноземні дилери виробників, магазини та інші елементи торговельної мережі, через які можна придбати відповідну продукцію.
  Не планується розміщувати інформацію від фізичних осіб, які НЕ є підприємцями.
 7. Доступ до усієї інформації банку даних здійснюється безкоштовно та без обмежень. Обмежується доступ лише до статистики відвідування та наповнення системи.
 8. В системі буде вестись розділ новин, де буде розміщуватись інформація щодо нових надходжень. При цьому будуть особливо виділятись прогресивні рішення, які зменшують негативний вплив на довкілля та, одночасно, дають реальний економічний ефект, забезпечуючи економію енергії, сировини, часу та ін.
 9. Адміністрація системи та представники користувачів системи, які відповідальні за дану тематику (див. п.1), будуть системно вести популяризацію системи в засобах масової інформації паперових та електронних вітчизняних та закордонних, в наукових та науково-практичних виданнях, на виробничих нарадах, виставках, наукових семінарах та конференціях тощо.
 10. АДМІНІСТРАЦІЯ СИСТЕМИ залишає за собою право:
     - виправляти у розміщеній підприємствами (або експертами) інформації орфографічні, граматичні та стилістичні помилки, помилки в оформленні та поданні інформації, повідомляючи про ці зміни підприємство (експертів, якщо вони вказали свій e-mail для зв’язку);
     - відшукувати в літературі, в Інтернет та інших джерелах цікаві для користувачів прогресивні рішення, товари та послуги та самостійно розміщувати інформацію в системі, повідомляючи про ці зміни підприємство-власник цих рішень, товарів та послуг та направляючи їм відповідний лист щодо співпраці та договір – якщо протягом визначеного у листі терміну підприємство не надсилає за вказаною у договорі адресою підписаний зі свого боку договір, інформація видаляється із системи;
     - видаляти інформацію про рішення, товари та послуги, які, на думку адміністрації системи, не мають відношення до екологічної тематики та профілю роботи системи (див. п.1), повідомляючи про ці зміни підприємство;
     - вибірково перевіряти реквізити та достовірність наданої підприємствами інформації, головним чином серед користувачів продукції підприємства, та видаляти завідомо недостовірну інформацію, повідомляючи про ці зміни підприємство;
     - перевіряти достовірність наданої експертами інформації щодо їх посади та видаляти оцінки експертів, які не відповідають вимогам п.5, повідомляючи про це експертів, якщо вони вказали свій e-mail для зв’язку;
     - вибірково перевіряти та видаляти інформацію від підприємств (або експертів), яку заборонено розміщувати у засобах масової інформації відповідно до діючих в Україні законодавчих та нормативних вимог, повідомляючи про ці зміни підприємство (експертів, якщо вони вказали свій e-mail для зв’язку);
     - самостійно визначати та змінювати параметри пакетів інформації, за якими відомості вносяться у систему;
     - постійно удосконалювати дизайн, структуру та рубрикатор системи, відповідно до побажань та рекомендацій користувачів та підприємців (підприємства можуть пропонувати нову рубрику для своєї продукції, але рішення щодо змін до рубрикатора лишається за Адміністрацією системи);
     - проводити свою маркетингову політику щодо вибору вартості послуг за обслуговування системи та підготовлення інформації до неї.

Чому «ЕкоПошук»?

 1. Ми активно рекламуємо наш проект в екологічних підприємствах, установах та організаціях по усій Україні.
 2. Ефективність інтернету - давно доведений факт. Єдина проблема при співпраці з інтернет-проектами - це якість аудиторії. Звісно, за відвідуваністю ми не можемо змагатись зі звичайними каталогами або порталами. Але слід зазначити, що користувачі нашого сайту, шукають спеціалізовану інформацію, і приходять на наш сайт не просто новини почитати чи "від нічого робити". До нас приходять з метою знайти конкретне екологічне рішення, продукт, послугу, обладнання. І можливо, саме в цей час Ваш потенційний клієнт переглядає Вашу підрубрику.

Види реєстраційних пакетів

 1. Пакет "Преміум". Вартість - 500 грн/рік. Має найвищий пріоритет відображення (відображається над усіма пакетами "Стандарт" та "Безкоштовний"). Можна додати 50 рішень, товарів чи послуг у систему через "Особистий кабінет". Назва підприємства відображається на головній сторінці проекту та у блоках "Рекомендуємо в першу чергу". Підприємство може бути включене до десяти (10) підрубрик. Ширина картки - повна ширина екрану. Колір картки - помаранчевий. Склад картки: логотип підприємства; назва підприємства ; десять (10) адрес підприємства; десять (10) номерів телефонів з коментарями; три (3) e mail'и; три (3) веб-адреси; опис діяльності підприємства (1000 символів); три (3) додаткових файли (наприклад, прайс-лист, презентація тощо); схематична карта "Як нас знайти!", сім (7) ілюстрацій (фотографії, плакати тощо).
 2. Пакет "Стандарт". Вартість - 150 грн/рік. Має другий пріоритет відображення (відображається над усіма пакетами "Безкоштовний"). Можна додати 25 рішень, товарів чи послуг у систему через "Особистий кабінет". Підприємство може бути включене до п'яти (5) підрубрик. Ширина картки - повна ширина екрану. Колір картки - зелений. Склад картки: назва підприємства; п'ять (5) адрес підприємства; п'ять (5) номерів телефонів з коментарями; один (1) e-mail; одна (1) веб-адреса; опис діяльності підприємства (500 символів); дві (2) ілюстрації (фотографії, плакати тощо), прайс-лист.
 3. Пакет "Безкоштовний". Вартість - безкоштовно. Має третій (найнижчий) пріоритет відображення. Можна додати 10 рішень, товарів чи послуг у систему через "Особистий кабінет". Підприємство може бути включене до двох (2) підрубрик. Ширина картки - половина ширини екрану. Колір картки - блакитний. Склад картки: назва підприємства; адреса підприємства; два (2) номери телефонів з коментарями; одна (1) веб-адреса; опис діяльності підприємства (250 символів).

Детальніше про пакети тут.

Як зареєструватись у проекті «ЕкоПошук»?

 1. Потрібно зайти на сайт проекту www.ecoposhuk.com.ua.
 2. Відкрити розділ "Додати підприємство".
 3. Та послідовно пройти три кроки реєстрації: обрати пакет, заповнити анкету та вибрати спосіб оплати.
VB.ua